Na hlavnú stránku Kontakt Kontakt Mapa stránok Mapa stránok Pomoc Pomoc Hlavná stránka Hlavná stránka

Profil spoločnosti
Partneri
Referencie
Produkty a služby

Webovinky
Kalendár akcií
Katalóg
Vyskúšajte
Projekty
Podpora zákazníkov
Na stiahnutie
Užitočné linky
 
Produkty a služby Produkty a služby
Zahraničné databázyDomáce databázySoftwarové nástroje

Albertina icome Bratislava, s.r.o. (AiB) ponúka produkty a služby v rozsahu všetkých činností, ktoré vykonávajú spoločnosti patriace pod materskú firmu Albertina icome Praha, s.r.o. (AiP). Toto je základný prehľad produktov a služieb, bližšie informácie nájdete na zodpovedajúcich stránkach, alebo vám ich poskytnú pracovníci AiB.

Elektronické informačné zdroje zo zahraničia

Jadro ponuky tvoria bibliografické a plnotextové databázy, elektronické časopisy a knihy a ďalšie produkty od svetových vydavateľstiev. Tieto zdroje sú dostupné dvoma spôsobmi: on-line alebo na CD-ROM/DVD-ROM a pokrývajú v podstate všetky oblasti ľudskej činnosti. Zákazníkom poskytujeme kompletný servis pri zabezpečení prístupu k informačným zdrojom vrátane ďalších činností súvisiacich s využívaním externých elektronických informačných zdrojov.

>>>

České odborné databázy

Vďaka vývojovému pracovisku v Beroune vychádza pod hlavičkou spoločností AiP a AiB niekoľko domácich databáz. Na ďalších stránkach nájdete podrobné informácie o tituloch, ktoré sme oprávnení predávať v Slovenskej republike. K dispozícii je tiež on-line cenník a objednávkový formulár.

>>>

Nástroje pre integráciu, správu a zdieľanie informačných zdrojov

Pozrite si podrobnejšie informácie o systémoch, ktoré vám umožnia jednotne spravovať, prepájať a vyhľadávať v rôznorodých informačných zdrojoch. Súčasťou našej ponuky sú aj serverové aplikácie zabezpečujúce vzdialený prístup k informačným zdrojom so zachovaním úplnej kontroly nad týmito prístupmi. Možností je mnoho - na vás je, aby ste si vybrali.

>>>

Ostatné produkty a služby dcérskych spoločností AiB

Okrem uvedených základných skupín produktov a služieb môžeme pre našich zákazníkov zabezpečiť aj služby našich sesterských spoločností. Bližšie informácie nájdete na uvedených odkazoch, prípadne kontaktujte našu bratislavskú kanceláriu.

  • Ak máte záujem o elektronické vydavateľstvo z pohľadu producenta dát a chceli by ste svoje dáta spracovať v systéme Tornádo, pozrite si stránky divízie vývojového pracoviska a elektronického vydavateľstva v Beroune. >>>
  • Pobočka v Beroune je tiež domovom projektov digitalizácie vzácnych rukopisov a starých tlačí, prípadne iných vzácnych historických dokumentov s náväznosťou na projekty UNESCO v tejto oblasti. >>>
  • Document management - t. j. systémy vytvárania a správy rozsiahlych digitálnych archívov je doména sesterskej spoločnosti AiP Safe. Na ich stránkach nájdete históriu vývoja týchto aplikácií a podrobné informácie o všetkých systémoch, moduloch a ich funkciách. >>>