Na hlavnú stránku Kontakt Kontakt Mapa stránok Mapa stránok Pomoc Pomoc Hlavná stránka Hlavná stránka

Webovinky
Kalendár akcií
Katalóg
Vyskúšajte
Projekty
Podpora zákazníkov
Na stiahnutie
Užitočné linky

Profil spoločnosti
Partneri
Referencie
Produkty a služby
 
O projekte
Základný popis
O produktoch
Eng. Village 2
ChemVillage
Paper Village 2
Pomôcky
Eng. Village 2
ChemVillage
Paper Village 2
Projekty Projekty
Konzorciá O&OPripravované konzorciáRealizované konzorciá

Konzorcium Ei Villages

Neformálne konzorcium začalo oficiálne fungovať v decembri 2001 a v roku 2002 mali jeho členovia prístup k službe Engineering Village 2 (EV 2). Na základe ďalších rokovaní v roku 2002 sme s prevádzkovateľom tejto služby rozhodli o možnosti rozšírenia konzorcia aj na ostatné produkty - na Paper Village 2 (PV 2) a na ChemVillage (CV). Preto sme aj názov konzorcia zmenili na Ei Villages. Konzorcium je koncipované ako akademické a jeho cieľom je umožniť členským inštitúciám podľa vlastného výberu prístup k službám Engineering Information Inc. (Ei) za zvýhodnených finančných podmienok. Podrobnejšie informácie k jednotlivým službám nájdete pod ich ikonami alebo v menu vľavo:

Engineering Village 2      

Koordinátor projektu

Vzhľadom na charakter konzorcia nie je určený konkrétny koordinátor - s otázkami, návrhmi či pripomienkami je možné obrátiť sa na našu spoločnosť.

Členovia konzorcia

Súčasnými členmi konzorcia sú nasledujúce inštitúcie:

Konzorcium je otvorené s možnosťou akceptovať ďalších členov na základe samostatných jednaní. Záujem o členstvo v konzorciu môžete prejaviť aj tým, že vyplníte požadované údaje v tomto dotazníku.

Stav k: máj 2004