Na hlavnú stránku Kontakt Kontakt Mapa stránok Mapa stránok Pomoc Pomoc Hlavná stránka Hlavná stránka

Webovinky
Kalendár akcií
Katalóg
Vyskúšajte
Projekty
Podpora zákazníkov
Na stiahnutie
Užitočné linky

Profil spoločnosti
Partneri
Referencie
Produkty a služby
 
Podpora zákazníkov Podpora zákazníkov
SNBČNBMDTBMČOZ ČR

Albertina icome Bratislava, s.r.o., (AiB) poskytuje svojim zákazníkom dostupnú podporu a pomoc v rôznych úrovniach. Naša podpora a pomoc je závislá predovšetkým od druhu produktu a od zmluvy uzavretej so zákazníkom.

Zahraničné elektronické informačné zdroje

Bežné problémy s inštaláciou vyhľadávacieho software, či s inštaláciou konkrétnej databázy, môžete konzultovať s našimi pracovníkmi. V prípade väčšieho problému vám pomôžeme v kontakte so zodpovedajúcimi pracovníkmi zahraničného vydavateľa. Pomoc môžete hľadať aj priamo u zahraničných vydavateľov - na ich webových stránkach sa môžete dostať k dôležitým a aktuálnym informáciám o všetkom, čo súvisí s inštaláciou a prevádzkou tej-ktorej databázy. Treba si uvedomiť, že za obsah databázy je zvyčajne zodpovedný producent (nemusí byť zhodný s vydavateľom), vydavateľ zodpovedá za technickú stránku (spracovanie dát producenta, vyhľadávací software). V prípade väčšieho záujmu je možné pre používateľov pripraviť stretnutie alebo školenie pod vedením niekoho, kto má s danou databázou (databázami) praktické skúsenosti. Sledujte preto aj náš kalendár akcií.

Produkty domáceho vydavateľstva

Pre domáce produkty ponúkame zákazníkom plnú podporu vo všetkých úrovniach. Vyhľadávací software k domácim databázam SNB, ČNB, MDT a BMČ - Tornádo - je pôvodný program, ktorý vznikol a vyvíja sa v našom programátorskom pracovisku v AiP Beroun. V prípade, že máte nejaký problém pozorne si prejdite nasledujúce stránky. Ak vám pri riešení vášho problému nepomôžu, môžete kontaktovať pracovníkov AiB alebo priamo vývojové pracovisko v Beroune. Ak ide o komplikovanejšiu závadu, môžeme sa pokúsiť o riešenie priamo na mieste inštalácie u zákazníka. Pre lepšiu orientáciu sme ďalšie stránky rozdelili do dvoch základných skupín.

Vyhľadávací software všeobecne:

Konkrétne databázy AiP/AiB:

Sieťové riešenia

Podporu zákazníkom, u ktorých sme inštalovali niektorý zo systémov na sieťové sprístupnenie elektronických informačných zdrojov, zabezpečujeme na základe uzavretých servisných zmlúv. V prípade, že takáto zmluva so zákazníkom uzavretá nie je, je možné využiť možnosť plateného servisného zásahu.