ČeskyEnglish

Úvod » Semináre » 2019 Roadmap Highlights for Summon Customers

2019 Roadmap Highlights for Summon Customers

Tento seminár už síce nestihnete, ale pokiaľ máte záujem o podobný, dajte nám vedieť!
Kedy: 23. 1. 2019, 16:00 – 17:00
Vložné: zdarma, nutná registrace

Pozrite si seminár zo záznamu.

Súhrn z webinára

Februárové novinky už sú dostupné v testovacom rozhraní a to do 6. 2. 2019. Nové funkcie vyžadujú konfiguráciu, ktorú je potrebné urobiť cez Admin Console.

  • Citation Trail – zobrazenie citovaných a citujúcich záznamov pri výsledkoch vyhľadávania a prepojenie na citujúce/citované články. Citation trail treba aktivovať v Admin Console. Cites sú články, ktoré vyhľadaný článok cituje a Cited by články, ktoré citujú vyhľadaný článok.
  • konfigurácia Topic Sources – zapnutie/vypnutie a určenie priority encyklopedických zdrojov pre aplikáciu Topic Explorer v Admin Console. Aktuálnymi zdrojmi pre „topics“ sú Credo Reference, Encyclopedia Britannica, Gale Virtual Reference Library, JapanKnowledge, Wikipedia a World Book. Od marca 2019 aj Oxford Reference.
  • ďalšie informácie a ukážky

Postupne pribúdajú príspevky do Community Knowledge, kde zdieľajú skúsenosti a vlastné návody administrátori Summon. Zapojiť sa samozrejme môžete aj vy.

Ex Libris uverejnil dotazník pre svojich zákazníkov s cieľom zistiť, akých podujatí sa budete v roku 2019 zúčastňovať, čo od nich očakávate, a aké témy vás zaujímajú. Zapojte sa.

Pozvánka

Discovery službu Summon čaká aktualizácia vo februári 2019. O nej aj o ďalších plánoch na rok 2019 sa dozviete na webinári, ktorý povedie Brent Cook, director of product management for Summon. Budete mať priestor na otázky a zdieľanie vašich nápadov.

Ďalšie informácie viz Summon 2019 Roadmap.

Webinár je v angličtine online priamo vo vašom internetovom prehliadači a na prenos zvuku stačí, aby ste mali k počítaču pripojené reproduktory alebo slúchadlá.

Nevyhovuje vám čas seminára? Napíšte a pošleme vám záznam.