ČeskyEnglish

Úvod » Semináre » Využite naplno Knovel - aplikované prírodné vedy

Využite naplno Knovel - aplikované prírodné vedy

Tento seminár už síce nestihnete, ale pokiaľ máte záujem o podobný, dajte nám vedieť!
Kedy: 20. 10. 2023, 09:30 – 10:30
Vložné: zdarma, nutná registrácia
Voľné miesta: 88

Pozrite si webinár zo záznamu.

V októbri budú tri webináre určené vedcom, pedagógom, knihovníkom a študentom z inštitúcií, ktoré majú prístup k službe Knovel. Webinár v piatok 20. 10. bude venovaný príručkám a nástrojom pre prírodné vedy, zastúpené sú biológia, biochémia, biotechnológie, poľnohospodárstvo, potravinárstvo, environmentálne vedy, geologické vedy, farmácia a súvisiace odbory.

Knovel je rozsiahla kolekcia, ktorá spája odborné knihy, zborníky z konferencií, encyklopédie, prípadové štúdie a dáta z techniky a prírodných vied s nástrojmi na vyhľadávanie materiálov a zlúčenín, interaktívnymi tabuľkami, grafmi a rovnicami. Zastúpené sú aj knihy zamerané na manažment a mäkké zručnosti pre inžinierov.

Ladislav Svršek z AiB prakticky predvedie:

Webinár bude v slovenčine online priamo vo vašom internetovom prehliadači a na prenos zvuku stačí, aby ste mali k počítaču pripojené reproduktory alebo slúchadlá.

Nevyhovuje vám čas konania? Využiť môžete podobné webináre 16. 10. o 14:00 a 18. 10. o 14:00. Alebo sa zaregistrujte dole a zaškrtnite v prihláške „Nemôžem sa zúčastniť, ale žiadam o záznam.“