ČeskyEnglish

Úvod » Semináre » Tired of looking for policy documents? Don’t look – find

Tired of looking for policy documents? Don’t look – find

Tento seminár už síce nestihnete, ale pokiaľ máte záujem o podobný, dajte nám vedieť!
Kedy: 23. 11. 2023, 11:00 – 12:00
Vložné: zdarma, nutná registrácia
Voľné miesta: 99

Pozrite si zo záznamu.

Chcete sa podrobne zoznámiť s Policy Commons: Global Think Tanks? Vypýtajte si 30-dňový skúšobný prístup pre vašu inštitúciu.

Pozvánka

Na webe sú denne bezplatne zverejňované stovky politických dokumentov, správ a iných cenných informačných zdrojov. Presne tak: zadarmo – stačí ich len používať. Ale je tu problém… ako ich nájsť?

Policy Commons je súbor štyroch databáz, ktorý umožňuje vyhľadávanie, objavovanie, získavanie a uchovávanie 10 miliónov dokumentov sivej literatúry od miestnych, regionálnych a národných vlád, mimovládnych organizácií, medzivládnych organizácií, think tankov a magistrátov z celého sveta. Na webinári sa dozviete, ako vám Policy Commons môže pomôcť nájsť najnovšie informácie, ktoré potrebujete pre svoj výskum.

Prednášajúci: Adam Gardner PhD, Director EMEA, Coherent Digital

Nevyhovuje vám čas konania? Zaregistrujte sa dole, následne vám pošleme nahrávku.

Invitation

Every day hundreds of policy documents, reports and other valuable information sources are published on the web, for free. That’s right: for free – just there to be used. But there’s a problem… how to find them? Policy Commons is a suite of four databases that enables search, discovery, retrieval and preservation of 10 million grey literature documents from local, regional and national governments, NGOs, IGOs, Think Tanks and metropolitan administrations from around the world. Join us in this webinar to see how we can help you find the very latest information that you need in your research.

Speaker: Adam Gardner PhD, Director EMEA, Coherent Digital