ČeskyEnglish

Úvod » Semináre » Get on top of your statistics and data presentation

Get on top of your statistics and data presentation

Tento seminár už síce nestihnete, ale pokiaľ máte záujem o podobný, dajte nám vedieť!
Kedy: 28. 5. 2019, 11:00 – 12:00
Kde: online prostredníctvom služby GoToWebinar
Vložné: zdarma, nutná registrácia

Pozrite si webinár zo záznamu.

Zaujíma vás vedecká komunikácia a publikovanie? Pozrite si ďalšie otvorené webináre pre začínajúcich vedcov.

Má vaša inštitúcia záujem využívať služby Charlesworth Author Services alebo usporiadať seminár? Vypýtajte si podrobnosti.

Pozvánka

Rozdiel medzi úspešnou a neúspešnou štúdiou môže byť v spôsobe, akým prezentujete údaje a overení, že vaše analýzy sú nepriestrelné. Váhate, ktoré druhy analýzy štatistík sú najvhodnejšie pre údaje, ktoré zhromažďujete vo svojom výskume? Nie ste si istí, ako čo najvhodnejšie objasniť vaše výsledky čitateľom? Chcete sa naučiť nové spôsoby, ako prezentovať údaje?

Odborníci na štatistiky z Charlesworth Knowledge, ktorí sú aj aktívnymi autormi vedeckých článkov, vám ukážu jednoduché postupy, ako čo najlepšie vaše údaje využiť. Tentoraz sa zapojí aj expert z Harvard Medical School.

Vedeli ste, že otázky súvisiace so štatistickou analýzou a prezentáciou údajov patria medzi najčastejšie dôvody, prečo sú články predložené recenzovaným časopisom zamietnuté? Charlesworth Authors Services spolupracuje s StatReviewer, aby pomohli autorom skontrolovať vedecké rukopisy podľa smerníc daného časopisu.

Webinár Charlesworth Author Services je určený začínajúcim vedcom. Bude v angličtine, online priamo vo vašom internetovom prehliadači a na prenos zvuku stačí, aby ste mali k počítaču pripojené reproduktory alebo slúchadlá.

Nevyhovuje vám čas webinára? Napíšte Lucii Poledníkovej, pošle vám materiály po jeho konaní.