ČeskyEnglish

Úvod » Semináre » Taking advantage of Peer Review to enhance your research

Taking advantage of Peer Review to enhance your research

Tento seminár už síce nestihnete, ale pokiaľ máte záujem o podobný, dajte nám vedieť!
Kedy: 21. 9. – 25. 9. 2020, 13:00 – 13:20
Kde: Online prostredníctvom služby WebEx
Vložné: zdarma, nutná registrácia

Pozývame vás na sériu krátkych otvorených webinárov pre doktorandov a začínajúcich vedcov, ktorú pri príležitosti Peer Review Week 2020 usporiadal Charlesworth Author Services. Kurz je rozdelený do 15 až 20-minútových modulov. Pozrite si zo záznamu:

Prečítajte si súvisiace články:

Peer Review Week je každoročná celosvetová udalosť zameraná na úlohu vedeckého recenzovania pri udržiavaní vedeckej integrity a kvality. Týždeň vedeckého recenzovania 2020 sa uskutoční 21. až 25. 9. a tohtoročnou témou je “dôvera vo vedeckom recenzovaní”. Počas Týždňa sa uskutoční viacero podujatí, ktoré pomôžu objasniť, ako recenzný proces funguje a ako pomáha budovať transparentnosť a dôveru vo vydavateľskej a vedeckej komunite.

Webináre Charlesworth Author Services pre začínajúcich vedcov. Sú v angličtine, online priamo vo vašom internetovom prehliadači a na prenos zvuku stačí, aby ste mali k počítaču pripojené reproduktory alebo slúchadlá.

Zaujíma vás vedecká komunikácia a publikovanie? Zaregistrujte sa alebo si pozrite ďalšie otvorené webináre pre začínajúcich vedcov.