ČeskyEnglish

Úvod » Semináre » How to transform conventional oil and gas engineering resources for renewables

How to transform conventional oil and gas engineering resources for renewables

Tento seminár už síce nestihnete, ale pokiaľ máte záujem o podobný, dajte nám vedieť!
Kedy: 28. 10. 2020, 19:00 – 20:00
Kde: online prostredníctvom prostredníctvom BrightTalk
Vložné: zdarma, nutná registrácia

Zaregistrujte sa na webinár.

International Energy Agency (IEA) estimates that about 40% of the full lifetime costs of an offshore wind project, including construction and maintenance, have significant synergies with the offshore oil and gas sector (IEA, Offshore Wind Outlook, 2019). This webinar will demonstrate examples of such synergies and how a traditional oil and gas company’s current skills and technologies can be leveraged to support the transition to renewables. Examples will include:

  • Wind turbine vs offshore oil platform construction
  • Electrical distribution networks vs pipelines
  • Utilizing renewables to offset oil and gas production costs

Webinár je určený študentom, pedagógom a knihovníkom s prístupom ku Knovel Library. Bude v angličtine online priamo vo vašom internetovom prehliadači a na prenos zvuku stačí, aby ste mali k počítaču pripojené reproduktory alebo slúchadlá.

Nevyhovuje vám čas? Vypýtajte si. záznam webinára, dohodnite si seminár v slovenčine alebo češtine u vás či online.

Čo nájdete v Knovel Library

Súčasťou sú dborné knihy, interaktívne a analytické nástroje pre technické odbory a aplikované prírodné vedy. Rozdelené sú do sekcií, na manažment, riadenie a procesné inžinierstvo sú zamerané Oil & Gas Engineering a Sustainable Energy & Development.

Ako vyhľadávať v Knovel Library v textoch a dátach, využívať interaktívne tabuľky, grafy a kalkulátory, ako využívať Knovel v e-learningu, sa dozviete v ukážkach a krátky video tutoriáloch.