ČeskyEnglish

Úvod » Semináre » Mezinárodní vydávání akademických knih

Mezinárodní vydávání akademických knih

Tento seminár už síce nestihnete, ale pokiaľ máte záujem o podobný, dajte nám vedieť!
Kedy: 14. 4. 2021, 11:00 – 11:35
Kde: online prostredníctvom služieb Zoom a Facebook
Vložné: zdarma, nutná registrácia
Voľné miesta: 85

Všetko, čo potrebujete vedieť o vydávaní kníh vo vydavateľstve CEEOL Press.

Pozrite si webinár zo záznamu a prezentáciu.

Pozvánka

CEEOL Press, CEEOL, Albertina icome Praha/Bratislava vás srdečne pozývajú na bleskové online stretnutie s pani Kristinou Kós, riaditeľkou CEEOL Press. Dozviete sa, ako vydať vašu knihu a zviditeľniť ju celosvetovo.

Špeciálnymi hosťami budú Kinga Júlia Király (spisovateľka, literárna prekladateľka a autorka divadelných hier), ktorej knihu Recipes for a New Beginning vydal CEEOL Press v r. 2020 a Michaela Gligor (vedkyňa na „George Bariţiu“ History Institute a Associate Professor, Babeş-Bolyai University Cluj-Napoca, Rumunsko), redaktorka knihy Memories of Terror vydanej CEEOL Press v r. 2021.

Podujatie bude vysielané na Facebooku a cez Zoom s priestorom na diskusiu a otázky. Webinár bude v angličtine a češtine, online priamo vo vašom internetovom prehliadači a na prenos zvuku stačí, aby ste mali k počítaču pripojené reproduktory alebo slúchadlá.

Nevyhovuje vám čas? Vypýtajte si nahrávku webinára.

O CEEOL Press Vydáva vedecké knihy o strednej a východnej Európe. Spolupracuje s autormi a vedeckými vydavateľstvami z krajín v tomto regióne – zabezpečuje medzinárodnú distribúciu a zviditeľnenie titulov.

O CEEOL Central and Eastern European Online Library vznikla v roku 1999. Sprístupňuje úplné texty vedeckých a odborných časopisov, kníh a sivej literatúry so zameraním na humanitné odbory a spoločenské vedy v strednej, východnej a juhovýchodnej Európe.