ČeskyEnglish

Úvod » Kontakty » Náš tím

Sme pripravení poradiť vám s výberom profesionálnych informačných zdrojov i riešení na ich správu a zdieľanie.

Nie ste si istí, na koho sa obrátiť? Ozvite sa komukoľvek z nás, postaráme sa, aby ste čo najskôr dostali kvalifikovanú odpoveď.

Ing. Vladimír Karen

konateľ materskej spoločnosti
vladimir.karen@aip.cz

Jeden zo zakladateľov materskej spoločnosti, jej hlavný propagátor a autor mnohých vystúpení na odborných akciách. Riadi koncepčné smerovanie oboch spoločností a podieľa sa na vybraných významných projektoch. Je zakladateľom a predsedom organizačného výboru konferencie INFORUM.

Mgr. Ladislav Svršek

konateľ, podpora zákazníkov a obchod
ladislav.svrsek@aib.sk

Pomáha klientom pri hľadaní optimálneho riešenia na správu a zdieľanie informačných zdrojov pre knižnice a akademické komunity. Je špecialistom na nadstavbové nástroje najmä ProQuest Workflow Solutions. Vystupuje tiež na odborných podujatiach a publikuje odborné články. Technická a administratívna podpora predplatiteľov konzorciálnych i inštitucionálnych licencií vrátane realizácie objednávok, fakturácie a školení.
V AiB od roku 1996.

Ing. Miriam Suchoňová

obchodný manažér
miriam.suchonova@aib.sk

Poradí vám s výberom elektronických informačných zdrojov, kompletne sa postará o rokovania so zahraničnými vydavateľstvami a to ako na inštitucionálnej, tak na konzorciálnej úrovni.
V AiB od roku 2014.

Mgr. Lucia Poledníková

marketing a podpora predaja
lucia.polednikova@aib.sk

Podieľa sa na podpore zákazníkov vrátane spracovania štatistík, nastavovania prístupov a marketingovej podpory využitia e-zdrojov a nástrojov. Stará sa o web stránky a portály AiB a AiP, píše návody a texty v slovenčine.

Vo firme od roku 1996.