ČeskyEnglish

Úvod » Novinky » Komplementový systém v HSTalks

Komplementový systém v HSTalks

19. 7. 2017 - Henry Stewart Talks

Do HSTalks Biomedical & Life Sciences pribudla séria Complement System zameraná na komplement, ktorý je súčasťou imunitného systému. Súčasťou budú e-prednášky zamerané na rôzne cesty aktivovania komplementu a imunogenetiku. Redaktorom série je Prof. Sir Peter Lachmann z University of Cambridge, UK. Začína s e-prednáškami:

Rozšírené a aktualizované sú aj existujúce série Statistical Genetics, Protein Epidemiology, Evolution and Medicine a Oral & Maxillofacial Medicine.

Na vydanie pripravuje HSTalks série Ecology, Stroke Prevention, Mitochondria in Health and Disease, Bioinformatics for Metabolomics, Drug Delivery, Allergy – from basics to clinic, Introduction to biochemistry, Autophagy and lysosomal storage diseases a Gene-drives and active genetics.

Pokiaľ vaša organizácia má predplatné ku kolekcii Biomedical & Life Sciences, automaticky získavate prístup ku všetkým novým aj aktualizovaným sériám a e-prednáškam. Pedagógovia môžu využiť službu vedeckej poradkyne, ktorá podľa sylabov vášho predmetu vyhľadá relevantné e-prednášky.

Informácie z Katalógu

Chcete vedieť viac?
Píšte a volajte, Miriam Suchoňová má odpovede na všetky vaše otázky.