ČeskyEnglish

Úvod » Novinky » Slovenská stopa v ProQueste

Slovenská stopa v ProQueste

13. 11. 2018 - ProQuest LLC

V ProQuest Central je 77 086 úplných textov zameraných na Slovensko. Slovenská republika figuruje v predmetových heslách 105 konferenčných zborníkov a 115 dizertačných prác, ktoré sa ťažiskovo venujú Slovensku. Medzi 28 časopismi, ktoré vydávajú naše inštitúcie alebo obsahujú články v slovenčine, sú aj:

Súčasťou ProQuest Central je mnohoodborová East Europe, Central Europe Database, ktorá obsahuje úplné texty článkov z vedeckých časopisov vydaných v strednej a východnej Európe.

Z ďalších typov publikácií je v ProQuest Central 4197 správ a výskumných štúdií týkajúcich sa slovenského priemyslu, trhu a ekonomických subjektov vrátane:

Odkazy slúžia používateľom s aktívnym prístupomProQuest Central, prémiovým kolekciám a odborným databázam, ktoré sú ich súčasťou. Vedú priamo k úplným textom, pokiaľ ste v internetovej sieti vašej organizácie alebo využívate vzdialený prístup.

Aká je česká stopa v ProQueste? Zaujíma vás maďarská, poľská alebo iná stopa? Alebo chcete zviditeľniť váš časopis v databázach ProQuest? Napíšte.

Informácie z Katalógu

Chcete vedieť viac?
Píšte a volajte, Miriam Suchoňová má odpovede na všetky vaše otázky.