ČeskyEnglish

Úvod » Novinky » Religionistika a filozofia v Academic Complete Ebooks. Najčastejšie používané e-knihy

Religionistika a filozofia v Academic Complete Ebooks. Najčastejšie používané e-knihy

7. 8. 2023 - ProQuest, Part of Clarivate

V Academic Complete nájdete 21 733 kníh zameraných na religionistiku a filozofiu. Tento rok sú v Európe najčastejšie používané:

V Česku:

Na Slovensku:

Ťažisko tvoria knihy od vydavateľstiev BRILL, Taylor & Francis, Bloomsbury, De Gruyter, Oxford University Press, Cambridge University Press, State University of New York Press, Lexington Books/Fortress Academic a ďalších vrátane mnohých univerzitných vydavateľstiev. Nájdete tu aj knihy vydavateľstiev Univerzity Karlovej a Masarykovej univerzity. Najviac kníh je v angličtine, nemčine, francúzštine, španielčine, češtine a taliančine.

Knihy sú dostupné na platformách ProQuest Ebook Central a ProQuest pre inštitúcie s licencovaným prístupom k Academic Complete. Pokiaľ má vaša inštitúcia prístup k užšie zameranej knižnej kolekcii (napr. Business Ebooks, Health & Medicine Ebooks, Science & Technology Ebooks alebo Social Sciences Ebooks), prístup máte k úplným textom len u niektorých z uvedených e-kníh.

Chcete celý zoznam 50 najpoužíva­nejších kníh v Európe, Česku a na Slovensku zameraných na náboženstvá a filozofiu? Napíšte Lucii Poledníkovej.

Najčastejšie používané knihy v celej Academic Complete
Zdieľať na Facebooku
Informácie z Katalógu

Chcete vedieť viac?
Píšte a volajte, Miriam Suchoňová má odpovede na všetky vaše otázky.