ČeskyEnglish

Úvod » Novinky » Knovel Interactive Equations podporujú formát MathML

Knovel Interactive Equations podporujú formát MathML

26. 3. 2015 - Knovel

Pokiaľ pracujete s rovnicami vo formáte MathML, odteraz sa dajú nahrať priamo do Knovel Equation Solver a nemusíte ich písať od piky. Viac sa dozviete v tomto jednominútovom videu.

Čo sú Knovel Interactive Equations Sú jedným z nástrojov na online platforme Knovel s 500 overenými interaktívnymi rovnicami pre inžinierov a vedcov. Dostupný je bezplatne, či už má vaša organizácia prístup ku Knovelu alebo nie.

Čo je Equation Solver Kalkulačný program je súčasťou Interactive Equations. Slúži na zápis vlastných rovníc a riešení. Okrem vlastného formátu Knovelu podporuje import vo formáte MathML a export do PDF, Mathcad, HTML alebo ako obrázky.

Čo je MathML Mathematical Markup Language je XML aplikácia pre zápis matematickej symboliky zachytávajúca jej štruktúru aj obsah.

Ako si uložíte vlastné rovnice a výpočty Prihláste sa do svojho osobného účtu My Knovel alebo si ho najprv vytvorte v rámci internetovej siete vašej organizácie, ktorá má prístup ku Knovelu. Použite e-mailovú adresu s doménou vašej organizácie. Osobný účet potom môžete využívať aj mimo internetovej siete vašej inštitúcie a budete mať prístup k celému predplatenému obsahu a nástrojom.

Ako zistím, či mám prístup ku Knovelu V rámci internetovej siete alebo vzdialeného prístupu vašej organizácie na Knovel Browse kliknite na My Subscription vpravo hore a zobrazí sa vám len to, čo máte dostupné.

Informácie z Katalógu

Chcete vedieť viac?
Píšte a volajte, Miriam Suchoňová má odpovede na všetky vaše otázky.