ČeskyEnglish

Úvod » Novinky » Writefull si poradí s britskou aj americkou angličtinou a odhalí texty vytvorené umelou inteligenciou

Writefull si poradí s britskou aj americkou angličtinou a odhalí texty vytvorené umelou inteligenciou

14. 2. 2023 - Digital Science | Writefull

Môže byť chatbot ChatGPT uvedený ako autor vedeckej práce? Pravdepodobne sa zhodneme, že nie. Niektoré školy a univerzity v zahraničí už zakázali svojim študentom používať generovanie textov s pomocou umelej inteligencie. Ale ako zistiť používanie sofistikovaných nástrojov, ako je ChatGPT alebo GPT-3? Spoločnosť Writefull prijala túto výzvu a predstavila bezplatný nástroj Writefull GPT Detector! Pomôže vám zistiť, či je text originálny alebo AI-plagiát.

Writefull tak rozšíril šikovné nástroje, ktoré sú voľne dostupné každému, kto píše odborné texty v angličtine: Title Generator / Abstract Generator / Academizer / Paraphraser / GPT Detector.

Ďalšou novou funkciou je možnosť vybrať si preferovanú angličtinu – britskú alebo americkú – v režime Full Edit. K dispozícii pre používateľov aplikácie Writefull for Word aj Writefull for Overleaf.

Všetky funkcie Writefull vám ukážeme na webinároch 28. 2. a 2. 3. Oba webináre budú s českým lektorom. Počas Týždňa slovenských knižníc 7. 3. bude webinár so slovenským lektorom.

GPT Detector
Do I plagiarize when I use AI language tools?
Informácie z Katalógu

Chcete vedieť viac?
Píšte a volajte, Miriam Suchoňová má odpovede na všetky vaše otázky.