ČeskyEnglish

Úvod » Novinky » AiP a AiB zastupujú Journal of Visualized Experiments v ČR a SR

AiP a AiB zastupujú Journal of Visualized Experiments v ČR a SR

9. 6. 2013 - MyJoVE Corp.

Albertina icome Praha a Albertina icome Bratislava sa stali oficiálnymi partnermi Journal of Visualized Experiments, prvého recenzovaného vedeckého video časopisu, pre Českú a Slovenskú republiku. JoVE v súčasnosti obsahuje 2458 video článkov zameraných na zvýšenie efektivity vedeckého výskumu, laboratórnych postupov a experimentov v biológii, medicíne, chémii a fyzike. Rozdelené sú do sekcií:

JoVE využívajú najmä vysoké školy, akadémie vied, výskumné ústavy a farmaceutické spoločnosti. Video články šetria čas a peniaze potrebné na sledovanie, reprodukovanie a naučenie sa nových laboratórnych a experimentálnych postupov.

V JoVE publikujú odborníci z akademických a výskumných inštitúcií z celého sveta. Časopis vychádza mesačne od roku 2006 a je indexovaný v MEDLINE/PubMED. Neoficiálny dvoj-ročný impact factor je 1,19. Videá a sprievodné texty sú v angličtine. JoVE je dostupný formou predplatného pre inštitúcie na jeden a viac rokov k celému časopisu, biomedicínskym sekciám, alebo jednotlivým sekciám.

JoVE síce neposkytuje skúšobný prístup, no voľne sú dostupné:

Vítaní sú všetci, ktorí chcú publikovať v JoVE video články vizualizujúce experimenty a postupy vo vedeckom výskume a pri vývoji liekov.

Informácie z Katalógu

Chcete vedieť viac?
Píšte a volajte, Miriam Suchoňová má odpovede na všetky vaše otázky.